تبلیغات
دفتر پیشخوان دولت پیام شاهیندژ - خدمات پستی
دفتر پیشخوان دولت پیام شاهیندژ
پیشرو خـدمـات بانکی ، ارتـبـاطـی و مـدرن
درباره سایت


آدرس : آذربایجان غربی - شاهین دژ - خ قـیـام شرقی بـالاتـر از سـه راه
تلفكس :04446324444
Email : payam.office@gmail.com
بمدیریت بهروز اسکندری
دفتر پیشخوان دولت پیام شاهین دژ از سال 1386 فعالیت خود را با نام دفتر فناوری اطلاعات و ارتباطات پیام آغاز کرده و به عنوان زیرمجموعه ی خصوصی وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات فعالیتش راتا سال 1389 ادامه داد ، در سال 1389 پس از انجام تشریفات خاص نام خود را به دفتر پیشخوان دولت پیام تغییر داده و در حال حاضر نیز با همان نام مشغول فعالیت می باشد که زیر نظر وزارت کشور و استانداری آذربایجان غربی می باشد و با عملی شدن اصل 44 قانون اساسی روز به روز به ادارات طرف قرارداد این دفتر اضافه خواهد شد

:
نظرسنجی
در صورت مراجعه حضوری به دفتر پیام عملکرد ما را چگونه ارزیابی می کنید ؟

filesell

انواع پست پیشتاز - ویژه - سفارشی - اکسپرس ، عادی و ....   

 

Email : payam.office@gmail.com

سرویس پست عادی

شامل نامه ها و مطبوعاتی هستند که فرستندگان روی آنها تمبر الصاق نموده و در صندوق پستی انداخته یا به باج های پستی تحویل میدهند و مرسوله بصورت عادی در جریان کار،مبادله و به مقصد ارسال میگردد و هیچگونه ثبت و ربطی روی آن صورت نمی گیرد

مراحل انجام کار بشرح دیاگرام زیر است :

 

 سرویس پست سفارشی

پست سفارشی

عنوان خدمت

باجه های پستی دولتی، آژانس های پستی و دفاتر خدمات ارتباطی واحد ارائه دهنده خدمت
مرسولاتی كه قبول آن از فرستنده و تحویل آن به گیرنده در قبال صدور و اخذ رسید صورت پذیرفته و امكان پیگیری سرنوشت مرسوله وجود دارد تعریف خدمت
 قوانین و مقررات پستی، مقررات ممنوعات پستی، مقررات ممنوعات هوائی، مقررات گمرکی قوانین و مقررات مرتبط با خدمت
 • به ازاء هر مرسوله 4 دقیقه بدون احتساب مدت سپری شده در نوبت

 • برای هر مرسوله در داخل كشور ( درون شهری 24 الی 48 ساعت ,‌شهرستان ها 48 الی 72 ساعت

 • در خارج از كشور (‌حداکثر 72 ساعت بعد از رسیدن به كشور مقصد )‌

زمان میانگین انجام خدمت
 

 

 

فرآیند انجام خدمت
  مدارک مورد نیاز

 

 

فرم های خدمت

سرویس پست پیشتاز

 • پست پیشتاز

  عنوان خدمت

  باجه های پستی دولتی، آژانس های پستی و دفاتر خدمات ارتباطی واحد ارائه دهنده خدمت
  ارائه خدمات قبول ، ارسال و توزیع مرسولات به سریعترین روش ممکن تعریف خدمت
   قوانین و مقررات پستی، مقررات ممنوعات پستی، مقررات ممنوعات هوائی، مقررات گمرکی قوانین و مقررات مرتبط با خدمت
  • برای هر مرسوله در داخل كشور ( درون شهری 12 الی 24 ساعت ,‌شهرستان ها 24 الی 48 ساعت

  • و در خارج از كشور (‌ با اولین پرواز 72 ساعت بعد از رسیدن به كشور مقصد )‌

  • مدت زمان انجام كار به ازاء هر مرسوله 5 دقیقه بدون احتساب مدت سپری شده در نوبت

  زمان میانگین انجام خدمت
   

   

   

  فرآیند انجام خدمت
    مدارک مورد نیاز

   

   

  فرم های خدمت

   سرویس بیمه پستی

این سرویس به منظور تامین نیاز مشتریان به ارسال وجه نقد ، اسناد و اوراق بهادار و در راستای تضمین و امنیت محتویات مرسولات راه اندازی گردیده و به همین منظور پاکت ویژه بیمه پیشتاز دارای ضریب امنیتی بالا طراحی و تهیه گردیده است که مشتریان میتوانند با مراجعه به باجه های پستی سراسر کشور نسبت به تهیه آن اقدام نمایند .

انواع سرویس بیمه :

 • سرویس بیمه عمومی که حداکثر میزان تعهدات آن 500،000 ریال میباشد.

 • سرویس بیمه اختیاری که اساس محاسبه حق بیمه ، ارزش اظهار شده مرسوله از سوی مشتری بوده و حداکثر تعهدات آن برابر 50،000،000 ریال میباشد.

   سرویس پست مستقیم

پست مستقیم حلقه اتصال تولیدکنندگان و عرضه کنندگان کالا و خدمات با مصرف کنندگان و مشتریان است این سرویس به عوامل کسب و کار اجازه می دهد تا با مخاطبان مورد نظر بطور مستقیم ارتباط برقرار نمایند . پست مستقیم یک رسانه تبلیغاتی است که اساس آنرا بانکهای اطلاعاتی تشکیل می دهد که شامل آدرس سازمانها ، شرکتها و واحدهای تولیدی و خدماتی به همراه مخاطبان هرکدام است . این سرویس مرسولاتی راکه در قالب خدمات پست مستقیم دریافت می گردند اعم از پست تبلیغ با نشانی و بدون نشانی و پست جواب قبول را شامل می شود و از مرحله قبول تا توزیع و پس از آن را نیز در بر می گیرد که براساس کدپستی ده رقمی طراحی و اجرا می گردد . مشتریان محترم پست مستقیم به منظور کسب اطلاعات بیشتر و استفاده ازاین سرویس می توانند در تهران ابتدا برای انعقاد قرارداد با شماره تلفن بازاریابی 88526577  تماس بگیرند و یا به مراکز مناطق پستی تهران و در سایر نقاط کشور به مراکز ادارات پست شهرستانها مراجعه نمایند.

 IBRS - سرویس پست جواب قبول

برای آگاهی از نظرات ، نگرشها ، نیازها ، علایق و ذائقه های مصرف کنندگان و مشتریان کالا یا خدمات این سرویس که در واقع مکمل سرویس پست مستقیم است گردآوری وارسال فرم های نظر سنجی را برای پژوهشگران و موسسات تحقیقاتی امکانپذیر ساخته است . این سرویس امکان ارتباط دوطرفه را برای فرستنده و گیرنده فراهم می کند متقاضیان این سرویس با مراجعه به ادارات پست و عقد قرارداد ، هزینه های مربوطه را پرداخت و سپس پرسشنامه ها به شکل کارت آئروگرام یا پاکت پستی برای مشترکین مورد نظر ارسال میگردد. پاسخگویان هم بدون پرداخت هزینه های پستی یا الصاق تمبر پاسخنامه ها را به صندوق پستی انداخته و یا به باجه پست تحویل میدهند. واحدهای پستی نیز پس از جمع آوری پاسخنامه ها آنرا به نشانی متقاضی ارسال می کنند .

 سرویس پست تبلیغ

در این سرویس می توان با امکانات موجود در شبکه پستی نسبت به تبلیغات گسترده به روشهای زیر اقدام نمود

 •  نصب پوستر و پلاکارد در کلیه دفاتر و مراکز پستی

 •  توزیع بروشور ، تراکت و پیامهای بازرگانی بصورت بدون نشانی در صندوق های شخصی ، باجه های پستی ، منازل و بصورت با نشانی ازطریق تعیین مخاطب و با استفاده از سیستم کدپستی ده رقمی ( پست مستقیم )

   سرویس پست دو قبضه - اعلامیه دریافت فرستندگان

مرسولات ثبتی به منظور حصول اطمینان از تسلیم مرسولات خود به دست گیرندگان میتوانند از ادارات پست مبداء درخواست ارسال مرسوله به همراه قبض دوم را بنمایند . بدین منظور هزینه ای جدا از سایر هزینه های پستی به اینگونه مرسولات تعلق میگیرد که فرستنده باید آنرا بپردازد. قبض دوم به امضای گیرنده رسید و با سریعترین سرویس پستی برای فرستنده برگشت داده میشود.

 سرویس پست تصویری

سرویسی است که به منظور مبادله تصویر اسناد و مدارک و هر نوشته ای که منع قانونی نداشته باشد در کوتاهترین فاصله زمانی بوسیله انتقال امواج از طریق خطوط مخابراتی صورت میگیرد بطوریکه پس از تحویل مدارک به واحد پستی ، مشتری تائیدیه لازم را اخذ می کند و سند یا مدراک مخابره می شود در اداره پست مقصد هم تصویر سند مورد نظر براساس آدرس تفکیک و برای گیرنده ارسال می شود این سرویس شامل خدمات زیر است :

 • پیام مستقیم : این نوع پیام شامل تصاویر اسناد و مدارکی است که مستقیما به تلفکس گیرندگان ارسال میگردد.

 • پیام عادی داخلی (غیر مستقیم) : این نوع پیام پس از مخابره به ادارات پست مقصد از طریق موزعین در نشانی گیرندگان توزیع میگردد.

 •  تله فکس بروفکس : این نوع پیامها منحصرا بمقاصد خارج از کشور ارسال میگردد . که در تلفکس بصورت مستقیم و در بروفکس برای تعداد معدودی از کشورهای طرف قرارداد پیام به ادارت پست ارسال و توسط موزع پست مقصد به نشانی توزیع میگردد .

   سرویس پست یافته

این سرویس جهت استرداد مدارک و اسناد یافته شده از سوی مردم و برگشت به صاحبانشان در راستای ارائه تسهیلات و خدمات رفاهی به هموطنان راه اندازی شده است . این اسناد شامل شناسنامه ، گواهینامه، گذرنامه، کارتهای نظامی، اسناد ازدواج و مالکیت، مدارک خودرو چک و دست چک، دفترچه پس انداز، کارت عابر بانک و دفترچه بیمه است . واحدهای پستی پس از جمع آوری این مدارک ، اطلاعات مربوط به آنرا طبقه بندی کرده و روزهای آخر هفته از طریق مطبوعات به اطلاع مردم میرساند این اطلاعات در سایت اینترنتی شرکت پست هم وجود دارد .برای استفاده از این سرویس می توان به واحدهای پستی مراجعه و با تکمیل نمودن فرم مشخصات و تعیین نوع سند گم شده درخواست شود تا مدارک مورد نظر ارسال گردد . بدیهی است این اسناد با پرداخت هزینه ارسال از طریق سرویس پست پیشتاز به نشانی متقاضیان ارسال خواهد شد.

 سرویس پست صوتی

دراین سرویس تماس گیرنده بدون محدودیتهای زمانی و مكانی می تواند برای مشتركین این سرویس پیغام ارسال كند.مدیران ارشد،مسئولان روابط عمومی وبخش بازاریابی سازمانها،وزارتخانه ها، شركت ها، نیروهای نظامی، انتظامی وامنیتی، كسبه و بازاریان، رسانه های ارتباط جمعی وبا استفاده ازایـن سرویس می توانندارتباط بااقشارمختلف مردم،مشتریان ومصرف كنندگان خود را حفظ نموده وارتـباطـات مردمی خودرا سامان بخشند. مشتریان درتهران می توانند پس از اخذ اشتراك و دریافت شـماره صندوق پستی صوتی ، شماره رمزخود را وارد وپیامهای مورد نظر را بشنوند یا با وارد كردن شماره صندوق مـورد نـظربـرای مـشترك آنها پیام بگذارند متقاضیان این سرویس می توانند برای كـسب اطلاعـات بیـشتر به اداره كل فن آوری اطلاعات شركت پست ، بخش امور مشتركین مراجعه نمایند.

سرویس پست تلفنی - 193

این سرویس با بهره مندی از تلفن 193 در کوتاهترین زمان ممکن خدمات پستی را در اختیار شهروندان از طریق مراجعه به نشانی متقاضیان قرار میدهد . ایـن سرویـس بـه جزروزهای تعطیل ازساعت8 صبح تا8 شب مشغول ارائه خدمات است.

سرویس پست رستانت

كسانی كه به هردلـیل آدرس دقــیق پستی نـدارند،می توانـنداز فرستـندگـان مرسـولات خود تقاضا كنند نامه رابه آدرس یكی ازدفاترپستی ارسال تـا گیرنده گان بـا مـراجعه وارائـه كارت شناسایی معتبرمرسوله خودرادریافت كنند. این مرسـولات درصـورتی كه مـهلت نگهـداری برای آن تعیین نشده باشد حداكثر دو مـاه دردفتـرپـست مقـصد نگهداری می شود . توریست ها ، مسافران و كسانی كه اقامت دائمی درجایی ندارند می توانند از این سرویس استفاده كنند.

سرویس پست سریع

این سرویس بامشاركت وهمكاری شركت DHL برقرارشده است. مشتریان می توانند با مراجعه به دفاتر پستی ، محصولات خود را به شركت مذكور واگذار كرده و از این طریق محصولات مشتریان در عرض دو یاسه روز كاری به اقصی نقاط جهان بصورتی تضمین شده ارسال می گردد . اسناد ، هدایا ، نمونه كالا و غیره توسط این سرویس در اسرع وقت به نقاط مورد نظرارسال می گردد برای كسب اطلاعات بیشتر با تلفن 88463082 (دفتر روابط عمومی شركت پست ) می توان تماس گرفت.

سرویس پست بار

كالاهای انبوه مشتریان توسط شبكه حمل ونـقل شـركـت پست ازیك محل به عنوان مبداء قبول ومستقیما“به مقصد برای تحویل به گیرنده ارسال می گردد. مشتری برای استفاده ازاین سرویس با دریـافت فرم مربوط ، مشخصات كامل بـار را می نویسد . سپس هزینه ها و نوع وسیله نقلیه تعیین شده و پس از آن محصولات و كالاها توسط وسائط نقلیه پستی به مقاصد مورد نظر ارسال می گردد.

 سرویس پست اکسپرس

مرسولاتی هستند که به درخواست فرستنده و در مقابل پرداخت هزینه مربوطه بعد از رسیدن به مقصد با اولویت و حق تقدم بیشتر نسبت به توزیع آنها اقدام میگردد. شایان ذکر است این سرویس در مورد مرسولات عادی و سفارشی قابل اجراء میباشد .

 سرویس پستی پیک ویژه

دراین سرویس هرنوع كالای مجازومرسوله بانرخ مخصوص ازمبادی قبول ، پذیرفته شده ومستقیما“توسط پیك ویژه و در نهایت سرعت حداكثرظرف 3 تا 5 ساعت، درنشانی گیرنده تحویل می گردد . باحذف عملیات تجزیه ورهسپاری ، این سرویس ازسرعت خاصی برخوداراست واصطلاحا“ به آن سرویس (hand to hand) می گویند. شـهروندان تـهرانی پـس از تـماس بـاشماره های 5 -88526573  پیك ویژه مستقردر اداره كل پست مستقیم ، میتوانند ازاین سرویس استفاده كنند. بلا فاصله پس ازتماس مشتریان موتور سوار موزع به آدرس مشتری اعزام شده وپس ازدریافت مرسوله واخذ كرایه پستی سریعا“ و به طور مستقیم به آدرس گیرنده مراجعه می كند ومرسوله را تحویل می دهد.

 سرویس پست الکترونیک

ایـن سرویس بابهره گیری ازامكانات سخت افزارو نرم افزاری خود، پست الكترونیك را با كیفیتی بسیارمطلوب و ضریـب بالای امنیتی ارائـه می دهـد. اشـتراك پسـت الكتـرونیك شـركت پست بدون هزینه های اینترنت امكانپذیراست و این سرویس مشتركان را قادرمی سازد تا نامه های الكترونیكی را از طریق شبكه جهانی اینترنت ودرمعرض چند ثانیه ارسال ودریافت نمایند. مشتركین همچنین بدون پرداخت هزینه های اینترنت می تواننـد از وب سـایت شـركت پـست استفاده كرده وعلاوه برداشتن آدرس پست الكترونیـك منحصـر بفرد ازاطـلاعات و امكانات متنوع آن شامل معرفی سرویسها ، تـازه ترین خبرهـا ، رهـگیری مرسولات پیشتاز ، آلبوم تمبر ، پست یافته ها و … استفاده كنند. برای اشتراك این سرویس باید به ادارات كل استانها یا مرکز فناوری اطلاعات شركت پست مراجعه كرد.

پست خرید

وقتی مشتری نیازبه خرید اجـناس ازنقاط خاصی داشته باشد اما سفر به نقطه مورد نظر غیر ممكن و یا از نظر اقتصادی مقرون به صرفه نباشد میتوان با تماس با مراكز پیام پست (193) تماس گرفته و سفارش خرید اجناس و یا كالای خود را همراه با نام ونشانی اعلام نموده تا پست نسبت به تهیه آن اقدام و درنشانی تعیین شده تحویل گیرنده نماید.

صندوق شخصی

هرفردی باپرداخت هزینه سالیانه وارایه مدارك شـناسـایی و تشکیل پرونده می تواند صاحب یك صندوق پستی شخصی شود. این صندوقها دردو اندازه بزرگ وكوچك ارائه می شوند ودارای دو كلید هستند. خصوصیات این صندوقها دراین است كه گیرنده به جای تحویل گرفتن مرسولات در محل نشانی سكونت خود به صندوق شخصی واگذارشده مراجعه و مرسولاتش را ازصندوق برمی دارد . آدرس گیرنده نیزدریك عدد 8 یا 9 رقمی كه پنج رقم اول آن توسط یك ممیز یا خط تیره جداشده است ، خلاصه می گردد.

 سرویس توزیع حقوق بازنشستگان و مستمری بگیران و وظیفه بگیران

کلیه افراد بازنشسته ، مستمری بگیر و وظیفه بگیر ، هر ماه بجای مراجعه به بانک میتوانند با استفاده از این سرویس حقوق ماهانه خود را در پایان هر ماه در محل سکونت خود از نامه رسانان منطقه خود دریافت دارند.

 (cash on delivery) سرویس خرید و فروش اینترنتی 

با توجه به رشد چشمگیر و روز افزون تکنولوژی وسایل ارتباط جمعی همانند : تلفن ، فکس، پست الکترونیک و اینترنت ، اقبال عمومی برای استفاده از سرویس های نوین که بر بستر اینترنت قابلیت اجرا دارند افزایش یافته و از اینرو صنعت پست می بایست وارد مرحله نوینی از چرخه حیات خود گردد و خدمات جدیدی را در حوزه فعالیتهای خود و نیز نیاز بازار عصر جدید تعریف و ارائه نماید.از طرفی با توجه به افزایش چشمگیر کاربران اینترنت و بازار بالقوه موجود ضرورت حضور شرکت پست به عنوان شبکه گسترده توزیع بیش از پیش نمایان میگردد.در همین راستا سرویس خرید و فروش اینترنتی شركت پست در سال82 به صورت محدود آغاز و سپس با افزایش تقاضا از سوی فروشندگان، خریداران و شرکتهای فعال در حوزه تجارت الکترونیک به تدریج سایر واحدهای پست تجهیز و امکان ارائه سرویس به مشتریان فراهم گردید. سرویس خرید و فروش اینترنتی شركت پست به فروشندگان امكان میدهد كه محصولات و كالاهای خودر را در یك فضای مجازی و به كلیه خریداران عرضه نماید. از مزایای این سرویس كاهش هزینه های مربوطه و سهولت دسترسی به بازرهای متعدد را میتوان برشمرد


نوع مطلب : دفتر پیشخوان دولت پیام شاهین دژ، 
برچسب ها :
لینک های مرتبط :
پنجشنبه 30 اردیبهشت 1389
جمعه 1 آذر 1398 02:15 ق.ظ
trazodone classification http://trazodoneud.com/ - trazodone for anxiety trazodone 50mg <a href="http://trazodoneud.com/#">trazodone reviews</a> is trazodone addictive
جمعه 1 آذر 1398 02:12 ق.ظ
п»їviagra prescription http://miapharmer.com/ - online prescription for viagra buy viagra online without prescription <a href="http://miapharmer.com/#">buy viagra online with prescription</a> prescription for viagra online
جمعه 1 آذر 1398 01:04 ق.ظ
prescription for viagra online http://miapharmer.com/ - non prescription viagra п»їviagra prescription <a href="http://miapharmer.com/#">viagra online prescription</a> real viagra online prescription
پنجشنبه 30 آبان 1398 10:13 ب.ظ
real viagra online prescription http://miapharmer.com/ - prescription viagra buy viagra no prescription <a href="http://miapharmer.com/#">buy viagra online no prescription</a> viagra on prescription
پنجشنبه 30 آبان 1398 08:31 ب.ظ
el sildenafil afecta al corazon [url=http://viabsbuy.com]generic viagra online[/url] sildenafil içeren yiyecekler best price 100mg generic viagra sildenafil alcohol contraindicaciones indicaciones de la sildenafil http://viabsbuy.com does sildenafil citrate lower blood pressure
پنجشنبه 30 آبان 1398 07:58 ب.ظ
overall head [url=http://www.viagrapid.com/]cheap viagra usa without prescription[/url]
short news regularly train http://www.viagrapid.com/ alone leader possibly neck cheap viagra
usa without prescription the meal
پنجشنبه 30 آبان 1398 07:14 ب.ظ
seroquel overdose http://quetiapineseroquelik.com/ - seroquel uses seroquel anxiety <a href="http://quetiapineseroquelik.com/#">seroquel overdose</a> quetiapine fumarate 25mg
پنجشنبه 30 آبان 1398 04:27 ب.ظ
sildenafil pfizer bewertung [url=http://viabsbuy.com]viagra for female[/url] sildenafil 100mg bula generic viagra que es medicamento
sildenafil sildenafil citrate india http://viabsbuy.com sildenafil pulmonary oedema
پنجشنبه 30 آبان 1398 02:54 ب.ظ
tadalafil every other day [url=http://cialisle.com/]cialis cost[/url] what is tadalafil
prescribed for buy cialis online tadalafil webmd tadalafil en similares http://cialisle.com/ tadalafil causa dependencia
پنجشنبه 30 آبان 1398 01:22 ب.ظ
quetiapine 50 mg http://quetiapineseroquelik.com/ - quetiapine 50 mg seroquel generic <a href="http://quetiapineseroquelik.com/#">seroquel sleep</a> quetiapine 25 mg
پنجشنبه 30 آبان 1398 01:18 ب.ظ
quetiapine davis pdf http://quetiapineseroquelik.com/ - seroquel withdrawal symptoms quetiapine fumarate 50 mg <a href="http://quetiapineseroquelik.com/#">quetiapine drug class</a> quetiapine fumarate high
پنجشنبه 30 آبان 1398 11:10 ق.ظ
tadalafil kontraindikationen [url=http://cialisle.com/]cialis for
sale[/url] pastillas tadalafil buy cialis online
tadalafil de 5 mg buy tadalafil 20mg price http://cialisle.com/ tadalafil review 20mg
پنجشنبه 30 آبان 1398 11:10 ق.ظ
unicure remedies pvt ltd tadalafil [url=http://buyscialisrx.com]cialis[/url] tadalafil 20mg pas
cher cheap cialis thuốc tadalafil 20 mg buy tadalafil in australia http://buyscialisrx.com/ mekanisme kerja tadalafil
پنجشنبه 30 آبان 1398 09:45 ق.ظ
seroquel generic http://quetiapineseroquelik.com/ - seroquel high quetiapine fumarate 25mg <a href="http://quetiapineseroquelik.com/#">quetiapine drug class</a> quetiapine
پنجشنبه 30 آبان 1398 07:14 ق.ظ
tadalafil pagamento paypal [url=http://www.buyscialisrx.com/]cialis no prescription[/url] tadalafil no
brasil order cialis ou acheter du tadalafil en france tadalafil hong kong http://buyscialisrx.com tadalafil
20 mg by ranbaxy
پنجشنبه 30 آبان 1398 06:42 ق.ظ
tadalafil super active review [url=http://buyscialisrx.com/]cialis no prescription[/url] balkan pharmaceuticals tadalafil cialis without prescription dosagem maxima de tadalafil cialis tadalafil
eli lilly http://buyscialisrx.com generic cialis tadalafil 20 mg
پنجشنبه 30 آبان 1398 06:27 ق.ظ
para que sirve sildenafil pastilla [url=http://viabsbuy.com]generic viagra online[/url] sildenafil feedback buy viagra sildenafil 50 vencido
sildenafil se necesita receta http://viabsbuy.com cual es mejor sildenafil
o vardenafil
پنجشنبه 30 آبان 1398 05:33 ق.ظ
anywhere tadalafil partido ao meio [url=http://www.cialisps.com/]cialis[/url] lot si trova il tadalafil generico in farmacia honestly precio del tadalafil en farmacias cheap cialis online exactly what will tadalafil do
clean will my insurance pay for tadalafil http://www.cialisps.com/ however tadalafil 5 mg andorra
پنجشنبه 30 آبان 1398 04:33 ق.ظ
currently how long before tadalafil begins to work [url=http://www.cialisps.com/]cialis[/url] once
penicillin und tadalafil always sito affidabile per tadalafil canadian cialis
none quem pode usar o tadalafil weekly para que sirven las tabletas de tadalafil http://www.cialisps.com/ also
prezzo tadalafil svizzera
پنجشنبه 30 آبان 1398 03:55 ق.ظ
far bag [url=http://www.viagrapid.com/]cheap
viagra usa without prescription[/url] roughly consist
terribly rich http://www.viagrapid.com/ forever
tension somewhat creative viagra for men online
between order
پنجشنبه 30 آبان 1398 03:44 ق.ظ
elsewhere south significantly cheap viagra usa without prescription thin building honestly west currently [url=http://viacheapusa.com/]viagra[/url] each
mud real region http://viacheapusa.com/ direct today
پنجشنبه 30 آبان 1398 02:06 ق.ظ
sildenafil 100mg hinta [url=http://viabsbuy.com]viagra generic[/url] novo sildenafil canada buy viagra sildenafil
e simili sildenafil viagra presentacion http://viabsbuy.com tiempo de duracion del efecto del sildenafil
پنجشنبه 30 آبان 1398 12:54 ق.ظ
sildenafil mode of action [url=http://viabsbuy.com]viagra online[/url]
sildenafil side effects drugs com generic viagra que efectos tiene tomar sildenafil
sildenafil citrate + dapoxetine uk http://viabsbuy.com sildenafil calcium channel blockers
چهارشنبه 29 آبان 1398 10:45 ب.ظ
ahead tadalafil daily use free sample [url=http://www.cialisps.com/]is there a generic cialis[/url] equally how many 5 mg tadalafil should i take
fine generic tadalafil tadalafil 20 mg from india cialis otc honestly pack viagra tadalafil
bright quanto dura un tadalafil http://www.cialisps.com/ initially tadalafil and
sore legs
چهارشنبه 29 آبان 1398 10:28 ب.ظ
straight price generic cialis at walmart smooth woman
real imagination [url=http://genericalis.com]generic cialis at walmart[/url] maybe finger
strange tour briefly day http://genericalis.com/ fairly horse
چهارشنبه 29 آبان 1398 08:47 ب.ظ
canadian online pharmacy viagra http://emmapharmsr.com/ - viagra online no prior prescription cheapest viagra online <a href="http://emmapharmsr.com/#">buying viagra online</a> viagra online no prior prescription
چهارشنبه 29 آبان 1398 06:02 ب.ظ
extremely tadalafil precio en farmacia [url=http://www.cialisps.com/]is there a generic cialis[/url] around everyday tadalafil generic certainly comprar tadalafil por paypal generic cialis
ill how to get a tadalafil prescription online weekly tadalafil 20 mg dosaggio http://www.cialisps.com/ such viagra tadalafil e simili
چهارشنبه 29 آبان 1398 05:38 ب.ظ
D http://cialisles.com cialisles.com. nearby gdzie kupic cialis forum cialis.com also ed
meds online without doctor prescription;
چهارشنبه 29 آبان 1398 04:45 ب.ظ
cialis tadalafil citrate [url=http://www.buyscialisrx.com/]online
cialis[/url] tadalafil and antibiotics buy cialis tadalafil generico ecuador tadalafil prontuario http://buyscialisrx.com/ lilly tadalafil 20 mg nedir
چهارشنبه 29 آبان 1398 04:34 ب.ظ
today what does tadalafil 10 mg do [url=http://www.cialisps.com/]cialis generic[/url]
personally tadalafil preise holland nearly tomar tadalafil con viagra cialis
price walgreens literally site sérieux pour tadalafil soon tadalafil retarda la eyaculacion precoz http://www.cialisps.com/ honest
tadalafil average dose
 
لبخندناراحتچشمک
نیشخندبغلسوال
قلبخجالتزبان
ماچتعجبعصبانی
عینکشیطانگریه
خندهقهقههخداحافظ
سبزقهرهورا
دستگلتفکر


نمایش نظرات 1 تا 30


آمار سایت
 • کل بازدید :
 • بازدید امروز :
 • بازدید دیروز :
 • بازدید این ماه :
 • بازدید ماه قبل :
 • تعداد نویسندگان :
 • تعداد کل پست ها :
 • آخرین بازدید :
 • آخرین بروز رسانی :
امکانات جانبی